Ruta autobuzului 403 - Bus 403: Piața Presei → Vadu Anei - Societatea de Transport București
Oprirea autobuzului
- 1 - Piața Presei
- 2 - Gara Băneasa
- 3 - Pod Băneasa
- 4 - Aeroport Băneasa
- 5 - Drumul Mătăsii
- 6 - Institutul Meteorologic
- 7 - Aleea Privighetorilor
- 8 - Liceul Francez
- 9 - Pasaj CFR Otopeni
- 10 - AMCO
- 11 - Primăria Otopeni
- 12 - Primărie
- 13 - Cimitir
- 14 - Steaua Roșie
- 15 - Biserica Sf. Nicolae
- 16 - Paltinului
- 17 - Revoluționarilor
- 18 - Complex Rezidențial
- 19 - Codrului
- 20 - Tunari (1 Decembrie)
- 21 - Pădurii
- 22 - 1 Decembrie
- 23 - Avram Iancu
- 24 - Biserica
- 25 - Primăria Tunari
- 26 - Mărășești
- 27 - Cimitir
- 28 - Asociația Columbofilă
- 29 - Stația de Epurare
- 30 - Str. Soarelui
- 31 - Str. Traian
- 32 - Vadu Anei